Turistické informační centrum

logo infocentra

Informační centrum MĚSTA RADNIC A MIKROREGIONU RADNICKO nabízí možnost informovat se o historii a památkách, přírodě, zajímavostech, dopravě, ubytování, stravování, kulturním či sportovním dění ve městě a okolí.

Sídlíme v budově Muzea Josefa Hyláka.

Novinky

Pamětní medaile A.J.Puchmajer

Knižní novinky: Dějiny města Radnic do roku 1850. Cena 350 Kč. Spolek divadelních ochotníků v Radnicích. Cena 160 Kč. RADNICE NEMOVITÉ KULTURNÍ PAMÁTKY. Cena 60 Kč. Podmokelský poklad. Cena 150 Kč.

Máme pro vás v infocentru k prodeji dvě knižní novinky.  První z nich je kniha Petry Vladařové Židovské hřbitovy v Radnicích, Terešově a Hřešihlavech. Cena 310 Kč. Druhou je publikace Tradice dobývání uhlí na Radnicku. K zakoupení za 170 Kč.

Turistická známka s motivem lidové léčitelky Boženy Kamenické. Radnice Kronika Jan Pohl (cena 180 Kč), DVD V Radnicích to žije - film mapující bohatý kulturní život v Radnicích. DVD Město Radnice - prezentační film (cena 110 Kč). Pamětní medaile A.J.Puchmajera. Odznaky města Radnic a antistresové omalovánky Radnic (cena 120 Kč). Turistické známky, vizitky, magnetky a pohlednice. Kniha HRADY, ZÁMKY a TVRZE na starých pohlednicích III. (cena 300 Kč). V prodeji kniha o Josefu Hylákovi s názvem Školní trampoty učitele Hyláka (cena 180 Kč). Knižní publikace Rokycansko z nebe. Nádherné letecké snímky měst a obcí z různých míst Rokycanska, včetně Radnic. K zakoupení za 400 Kč a mnoho dalších suvenýrů a publikací.

Prodej vstupenek

Plzeňská vstupenka prodejní místoV našem informačním centru je možné zakoupit vstupenky prostřednictvím sítě Plzeňská vstupenka. Poskytujeme informace, rezervaci a online prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce, festivaly, kino aj.

Radnice v TVSledujte TV spoty z Radnic na ZAK TV a stanicích:

logo Plzeňská 1

logo relax

logo regionalnitelevize

Všechny odvysílané spoty naleznete níže v archivu.

ZAK TV: každou půlhodinu

Plzeňská 1: každou celou hodinu

Regionální televize CZ: každé 4 hodiny počínaje půlnocí

TV Relax: přesné časy relací v příloze PDF níže

Bližší informace a možnosti příjmu zde: file icoMožnosti příjmu regionálního vysílání.pdf

Archiv odvysílaných pořadů: Masopust, Radnická aféra, Modrobílé srdce (P1), Modrobílé srdce (ZAK), Radnické kulturní slavnosti (P1), Radnické kulturní slavnosti (ZAK), Barokní noc, Rozloučení s prázdninami + Naši furianti, Masopust 2015

TIM KAM

Odebíráme pro Vás turistické časopisy

Magazíny TIM a KAM jsou k dostání v informačním centru zdarma

Jsme oficiálním distribučním místem

Logo certifikovaného TIC

Informační centrum Města Radnic a Mikroregionu Radnicko

je od 12. 11. 2013 nositelem

Certifikátu klasifikační třídy B

jednotné certifikace turistických informačních center A.T.I.C. ČR.

Certifikát Informační centrum města Radnic a Mikroregionu Radnicko