Velká letní prázdninová soutěž

Zveřejněno: 29. 6. 2022, zapsal: Vedení muzea a infocentra, přečteno: 657x

Přjeďte do Radnic poznávat krásu města. Dozvědět se něco o historii a projít se nádhernou přírodou.

Velká letní prázdninová soutěž je tu. Trasa je připravena a vy se můžete vydat po jejích stopách.

Od 1. července po celé letní prázdniny bude probíhat soutěž v Radnicích, nejen pro děti, v podobě QR kódů. Patnáct otázek týkajících se historie Radnic a blízkého okolí najdete v okruhu Křížové cesty k bývalé sklárně Fričkovna. První otázka se nachází u sochy Pieta na hrázi městského rybníka, poté se pokračuje po Křížové cestě. Poslední patnáctou otázku najdete ve výloze Weinotéky v Dědické ulici. Na konci prázdnin budou vylosováni výherci.

Pracovní list a mapu lze stáhnout z webových stránek muzea Josefa Hyláka: https://www.muzeumradnice.cz/ nebo vyzvednout v infocentru.

Pořadateli jsou Město Radnice, TJ Sokol Radnice a Junák Radnice.

file ico Pracovní list (108,7 KB) file ico Mapa trasy (229,4 KB)