Podpořte kostel svatého Václava v Radnicích v soutěži "Památka Plzeňského kraje“

Zveřejněno: 26. 10. 2021, zapsal: Vedení muzea a infocentra, přečteno: 606x

Podpořte Radnice a Podmokly  v soutěži "Památka Plzeňského kraje“ kterou vyhlásil Plzeňský kraj pro rok 2021 o nejlepší realizaci obnovy nemovité kulturní památky.

V každé kategorii lze vybrat jednu památku a z jednoho mailu hlasovat jen jednou. Hlasuje se označením tlačítka hlasovat, vyplněním mailu a stisknutím tlačítka odeslat anketu. Pozor, ještě přijde mail, kterým je třeba hlasování potvrdit, bez toho hlasy nebudou započítány.

Hlasovat pro nejlepší obnovu památky můžete od 25. 10. do 25. 11. 2021 ve dvou kategoriích:

1) Sochy a drobná architektura - Sousoší Kalvárie, Podmokly

2) Stavby - Kostel sv. Václava, Radnice.

Vylosovaní tři hlasující z řad veřejnosti obdrží věcné ceny. Detail objektu lze otevřít kliknutím na název objektu.

Hlasuje se na http://soutezpamatka.plzensky-kraj.cz/.

file ico Kostel svatého Václava v Radnicích (90,8 KB) file ico Sousoší Kalvárie, Podmokly (79,3 KB)