Turistické informační centrum

logo infocentra

Informační centrum MĚSTA RADNIC A MIKROREGIONU RADNICKO nabízí možnost informovat se o historii a památkách, přírodě, zajímavostech, dopravě, ubytování, stravování, kulturním či sportovním dění ve městě a okolí.

Sídlíme v budově Muzea Josefa Hyláka.

Prodej propagačních materiálů

Turistická známka

V informačním centru můžete zakoupit literaturu s regionální tematikou, pohledy města a okolí, turistické známky a turistické vizitky, mapu mikroregionu a mnoho dalších suvenýrů.

Nabízíme také tematicky laděné DVD Město Radnice představující naše město. Dále je možné zakoupit DVD Mikroregion Radnicko obsahující představení všech obcí regionu.

Propagační materiály Vám zašleme na požádání i poštou.

Přehled suvenýrů v nabídce IC

Novinky

 Nový kalendář pro rok 2018 (150 Kč). Radnice Kronika Jan Pohl (cena 180 Kč), DVD V Radnicích to žije - film mapující bohatý kulturní život v Radnicích. Součástí DVD je i reportáž z Masopustního veselí 2015 (cena 99 Kč), Odznaky města Radnic a antistresové omalovánky Radnic (cena 120 Kč).

Prodej radnických piv

mini-pivovar 1Od 1. května 2015 probíhá v informačním centru logo piva Klenotu prodej piv z radnických pivovarů Minipivovar Radnice a Klenot - radnický minipivovar. Pivo prodáváme stáčené do 1,5l lahví PET.  Nabízíme rovněž suvenýry s tematikou radnických minipivovarů.

Prodej vstupenek

Plzeňská vstupenka prodejní místoV našem informačním centru je možné zakoupit vstupenky prostřednictvím sítě Plzeňská vstupenka. Poskytujeme informace, rezervaci a online prodej vstupenek na kulturní a sportovní akce, festivaly, kino aj. Distribuujeme vstupenky na veškeré akce zařazené do programu Plzeň - EHMK 2015. Nyní ke každé vstupence poukázka na pivo zdarma!

Plzeň 2015 logo kulaté

IC Města Radnic a Mikroregionu Radnicko

je od 1. července 2014

oficiálním regionálním partnerem projektu

Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015.

Zajišťujeme kompletní informační servis k této jedinečné události, distribuci propagačních materiálů, prodej vstupenek na veškeré akce zařazené do projektu, prodej propagačních předmětů a distribuci volných vstupenek na vybrané akce.

Radnice v TVSledujte TV spoty z Radnic na ZAK TV a stanicích:

logo Plzeňská 1

logo relax

logo regionalnitelevize

Všechny odvysílané spoty naleznete níže v archivu.

ZAK TV: každou půlhodinu

Plzeňská 1: každou celou hodinu

Regionální televize CZ: každé 4 hodiny počínaje půlnocí

TV Relax: přesné časy relací v příloze PDF níže

Bližší informace a možnosti příjmu zde: file icoMožnosti příjmu regionálního vysílání.pdf

Archiv odvysílaných pořadů: Masopust, Radnická aféra, Modrobílé srdce (P1), Modrobílé srdce (ZAK), Radnické kulturní slavnosti (P1), Radnické kulturní slavnosti (ZAK), Barokní noc, Rozloučení s prázdninami + Naši furianti, Masopust 2015

TIM KAM

Odebíráme pro Vás turistické časopisy

Magazíny TIM a KAM jsou k dostání v informačním centru zdarma

Jsme oficiálním distribučním místem

Holiday World 2015

Informační centrum Města Radnic a Mikroregionu Radnicko

reprezentovalo naše město a region na

24. Středoevropském veletrhu cestovního ruchu Holiday World.

Veletrh se konal od 19. do 22. února na Výstavišti Praha - Holešovice. Najít jste nás mohli u stánku společně s našimi partnery z Rokycanska a Mikroregionu Zbirožsko. Stejně jako v loňském roce byla naše prezentace součástí expozice Plzeňského kraje. Reportáž a závěrečnou zprávu z veletrhu naleznete zde.

logo ITEP

Informační centrum Města Radnic a Mikroregionu Radnicko reprezentovalo naše město a region na jubilejním 10. ročníku Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2014. Veletrh se konal v hale TJ Lokomotivy Plzeň ve dnech 25. až 27. září. Mediální ohlasy na naši prezenatci si můžete přečíst zde. Hodnocení veletrhu naleznete zde.

Holiday World
Incheba

Informační centrum Města Radnic a Mikroregionu Radnicko reprezentovalo naše město a region na 23. středoevropském veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Veletrh se konal od 20. do 23. února na Výstavišti Praha - Holešovice a navštívilo jej přes 31 tisíc návštěvníků. Najít jste nás mohli u stánku společně s našimi partnery z Rokycanska a Mikroregionu Zbirožsko. Mediální ohlasy na naši prezentaci naleznete na stránkách týdeníku 5+2 Rokycansko. Níže si také můžete přečíst závěrečnou zprávu z veletrhu.

file icoZávěrečná zpráva z veletrhu.pdf

Logo certifikovaného TIC Certifikát ATIC

Informační centrum Města Radnic a Mikroregionu Radnicko

je od 12. 11. 2013 nositelem

Certifikátu klasifikační třídy B

jednotné certifikace turistických informačních center A.T.I.C. ČR.